Warsztaty i szkolenia

Na terenie Zagrody Piekarza możliwe jest organizowanie szkoleń i warsztatów, zarówno o bardzo zróżnicowanej tematyce, także nie związanej ściśle ze specyfiką miejsca.

Z naszej strony szczególnie polecamy warsztaty piekarstwa tradycyjnego, prowadzone dla małych grup – od 2 do 8 osób.
Proponowane tematy warsztatów:
– Wypiek tradycyjnego chleba żytniego
– Wypiek pieczywa tradycyjnego
– Chleby ozdobne na każdą okazję

W naszym tradycyjnym domu wiejskim zapewniamy możliwość jednoczesnego prowadzenia zajęć szkoleniowych dla dwóch małych grup (8 i 5 osób). Do dyspozycji dajemy laptop, rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart z tablicą suchościeralną oraz zestawem pisaków i gąbek. Na terenie obiektu zapewniony jest dostęp do łącza internetowego przez WiFi oraz dostęp do kolorowej drukarki sieciowej i kserokopiarki.

Uczestnikom szkoleń zapewniamy dostęp do kawy, herbaty i przekąsek kawowych (słodkie pieczywo i ciastka własnej produkcji) oraz możliwość cateringu obiadowego w różnych wariantach.

Dzięki swojej unikalnej atmosferze Zagroda Piekarza sprawdzi się jako doskonałe miejsce dla szkoleń z zakresu umiejętności miękkich – sprzedaż, negocjacje, komunikacja interpersonalna, budowanie zespołu itp.

Przy obiekcie możliwe jest zaparkowanie busa lub niedużego autokaru, znajdują się też miejsca parkingowe nawet dla 16 samochodów osobowych.